Маньковська Ірина Олександрівна - вихователь групи №3

відео-заняття:

ДНЗ №124. Заняття "Покупки у супермаркеті". Вихователь групи №3 Маньковська І.О. ДНЗ №124. Заняття "Першоцвіти". Вихователь групи №3 Маньковська І.О.

ДНЗ №124 Заняття "Дорога". Вихователь групи №3 Маньковська І.О. ДНЗ №124. Заняття "Стежка, доріжка, шлях". Вихователь групи №3 Маньковська І.О.

ДНЗ №124. Заняття "Товари першої необхідності". Вихователь групи №3 Маньковська І.О.

Допомога батькам у навчанні дітей:

Тема заняття: "Життя лісу. Що росте у лісі?"
Цілі і завдання:

Допомогти засвоїти назви дерев, що ростуть у наших краях. Усвідомити значення дерев, як джерела кисню і краси. Спонукати дітей ставати запитання, брати участь у розмові про життя лісу. Вправляти у порівненні дерев за зовнішнім виглядом та плодами.
Матеріал для роботи за темою:
Плакат «Ліс», казка «Про ведмедика непосидька.», лічильні палички, олівці, зошит.

Тема: "Де росте найкрасивіша ялинка або скільки ялинок у лісі?"
Цілі і завдання:
Поглиблювати уявлення дітей про ліс, лісові дерева, їх призначення. Формувати навички визначати порівняльну висоту дерев(високий, вищий, найвищий). Удосконалювати навички кількісної лічби в межах 5. Вчити малювати одночасно чотирма пальчиками. Виховувати любов до природи.
Матеріал для роботи за темою:
Силует дерева, ялинки, листя різної величини, картина, альбоми.

Тема: "За горами, за лісами."
Цілі і завдання:

Вчити дітей орієнтуватися у просторі (в приміщенні та на площині). Розширювати ігровий досвід дітей, навчати іграм-бродилкам. Поглиблювати знання про ліс та його мешканців. Формувати уявлення про безпечну поведінку у лісі. Виховувати вдячність до природи, зокрема лісу та його дерев.
Матеріал для роботи за темою:
Плакат до теми, відеоролик про збереження лісу, картинки небезпеки в лісі.

Тема: "Чим пахне ліс?"
Цілі і завдання:

Вчити розуміти взаємозалежність: здорова природа-здорова людина. Вчити помічати естетичну виразність природи у багатстві її чуттєвих характеристик: барв, форм, звуків і запахів. Виховувати потребу допомагати природі, оберігати її від шкідливого втручання людини, залучати до різної діяльності в природі. Вчити дітей позитивно реагувати на проведення традиційних та нетрадиційних методів оздоровлення: арома-терапія, фізкомплекси, ігри. Ознайомити з різноманітністю запахів.
Матеріал для роботи за темою:
Картини з лікарськими рослинами, 2 обручі, складові для крему,сухі трави.

Тема: "На лісовій галявинці"
Цілі і завдання:

Розширювати ігровий досвід дітей. Спробувати узгоджено поєднати дві творчі дії дітей: створення казки та сюжетно-рольова гра за мотивами казки, яку придумали. Навчати грати разом, закріплюючи правила спільної гри. Розвивати уявлення дітей про весняні зміни у лісі та його мешканців.
Матеріал для роботи за темою:
Відео та аудіозапис «Весна у лісі.», матеріали для художньої творчості.