Заходи запобігання та поширення коронавірусу COVID-19

Як правильно мити руки. Практичні поради

Будьте здорові! Поради

Поліція Харківщини закликає мешканців регіону неухильно дотримуватися правил карантину

АДМІНІСТРАЦІЯ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ РЕКОМЕНДУЄ БАТЬКАМ ТА ВИХОВАНЦЯМ ВИКОНУВАТИ ТА НЕ ПОРУШУВАТИ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ!
  • не виходьте на вулицю без нагальної потреби;
  • не відвідуйте місця скупчення людей;
  • під час перебування на вулиці одягайте захисні маски, зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри;
  • дотримуйтесь заходів особистої гігієни;
  • батькам рекомендуємо обмежити перебування дітей на вулицях, громадських місцях, здійснювати постійний контроль за місцем знаходження дітей;
  • подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю;
  • чітко виконуйте інструкції та основні рекомендації для боротьби з коронавірусом, які розроблені Міністерством охорони здоров’я України;
  • користуйтеся інформацією лише із офіційних джерел.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції!

/Files/images/karantin/Безымянный.png

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!

Під час карантину не гуляйте з дітьми на дитячих майданчиках, у Харківській області вже діє заборона. "Дитячі майданчики – зачинені."

Також нагадуємо, чому важливо дотримуватися правила:

- зберігайте соціальну дистанцію - тобто не наближатися одне до одного менше ніж на півтора метри. Маленькі діти можуть не усвідомлювати цього, особливо під час активних ігор - тому на час карантину їх краще обмежити.

- є докази, що на деяких поверхнях вірус може жити від декількох годин до декількох днів. Тому краще уникати спортивних, ігрових конструкцій та інших поверхонь, яких торкається багато людей.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА своїх ДІТЕЙ

Будьте здорові

Будьте здорові - профілактичні заходи проти ГРВІ та коронавірусу

Коронавірус - ролик для дітей з порадами

Що треба знати про новий коронавірус?

/Files/images/karantin/36b0550-koronavirus.jpg Відповіді на основні запитання про COVID-19 – захворювання, викликане новим коронавірусом на офіційному сайті

Товариство Червоного Хреста України

/Files/images/karantin/300px-Ukrainian_red_cross_symbol.png Товариство Червоного Хреста України приймає активну участь у боротьбі з коронавірусом COVID-19.

/Files/images/karantin/Wikipedia-logo-uk-big.png Цікава стаття про COVID-19 в Вікіпедії — вільній енциклопедії

Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання 2019 року (COVID-19)?

/Files/images/karantin/unnamed.jpg 8 порад від ЮНІСЕФ, як заспокоїти і захистити дітей

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО САМОІЗОЛЯЦІЮ ПІД ЧАС COVID-19

/Files/images/karantin/____23221_735x418.jpg Центр громадського здоров'я МОЗ України інформує про самоізоляцію для зменшення ризику інфікування

Що потрібно знати про коронавірус?

/Files/images/karantin/2764-2411_social_share_02.png Корисну інформацію щодо короновірусної інфекції можна отримати на сайті МОЗ України

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам

/Files/images/karantin/5e6a5c3589391829235565.png Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я дали роз’яснення батькам про коронавірус на сайті МОН.

Рекомендації, консультації та поради фахівців дошкільного закладу щодо подолання коронавірусу та карантину

/Files/images/karantin/korona_virus_1.jpg

МОЗ України, Червоний Хрест України та телеканал ПЛЮСПЛЮС створили інформаційні ролики про безпеку дітей під час карантину.

“Дізнайся про свою силу”: МОЗ України та телеканал ПЛЮСПЛЮС запустили ролики для дітей ⚡️Час для супергеройських справ удома!

Як захиститись від коронавірусної інфекції COVID-19

Про коронавірус як захиститися від коронавірусу

/Files/images/karantin/Image_134535.png

/Files/images/karantin/virus01.jpg