музичний керівник

Бєрєжнова Вікторія Олександрівна

Відео-звіти дистанційного навчання

ДНЗ №124. Привітання вихованців зі святом. ДНЗ №124. Вчимо ноти та ритм.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ

/Files/images/7_gruppa/виктория.jpg

КЛАСИЧНА МУЗИКА ДЛЯ ДІТЕЙ

Моцарт для детей. Развивающая музыка Чайковский для детей. Развивающая музыка для малышей

♫ Классическая музыка для детей (Classical music for children). Музыка для Утреннего Пробуждения и Поднятия Настроения: Хорошая Музыка для Души и Бодрости Духа

Ваша дитина стукає ложкою під час їжі? Не поспішайте сварити малюка і виривати ложку з рук! Це один зі способів розвивати відчуття ритму.
Вивчаємо довгу та короткі ноти

А зараз пропоную малятам і батькам спробувати ввімкнути улюблену музику, взяти 4 кольорових аркуша, 4 яблука. Давайте спробуемо відбити ритм мелодіі, яка вам до вподоби.

Учим ритм вместе с папой.

Пропоную зробити своїми руками інструмент для гри під улюблену музику.

Барабан

Співаємо разом!
Співаємо дружно!
Вчимо разом нотки, веселі слова!
АБЕТКА І НОТИ. ДИТЯЧІ ПІСНІ. В.КУКОБА.

Весела музика і ритм...
Танцюєм, граєм, гарно всім!

Zumba Kids (easy dance) - I like to move it

Вивчаємо пісні до свята Великодня

"Крашанка" муз. і сл. Вячеслава Кукоби караоке плюс. Мишки на Великдень Пасочку Мiсили - Великодні дитячі пісні - З любов'ю до дітей

"Розмалюю писанку" плюс. Слова Д. Чередніченко музика В. Кравчука

СХОДИНКАМИ МУЗИКИ - музичне заняття для дошкільнят. (ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ). Мультфільм "Казка про музичні інструменти України"

Сходинки музики. Три кити. (Друге заняття) Вивчаємо музичні інструменти.