ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!

В Україні запрацювала Національна дитяча «гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей. Батьки, вчителі та вихователі мають змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей.

На Національній дитячій "гарячій лінії" Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

Коло питань, з яких вже надаються консультації - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

/Files/images/rzne/ГАРЯЧА ЛІНІЯ.png

Дзвінки на лінію - безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

В дошкільному закладі для вирішення даних питань звертатися до

Вихователя-методиста Тугай О.С. 725-15-07