/Files/images/png_20220325_161502_0000.png/Files/images/foto_2024/unnamed.jpg/Files/images/vsesvtny_den_borotbi_proti_raku/unnamed (1).jpg

В Україні запрацювала Національна дитяча «гаряча лінія» з питань запобігання насильства в сім’ї та захисту прав дітей. Батьки, вчителі та вихователі мають змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей.

На Національній дитячій "гарячій лінії" Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники.

Коло питань, з яких вже надаються консультації - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

/Files/images/rzne/ГАРЯЧА ЛІНІЯ.png